Vyrazte po Plzni za Plzní!

Děkujeme všem, kteří se zapojili do naší soutěže Po Plzni za plzní.
Byly vás stovky, odpověděli jste více než 36 tisíckrát, a vyhráli 10 000 piv zdarma!

Na všechny otázky vás odpovědělo správně celkem 267.

Celkového vítěze kontaktujeme v co nejkratší době a dohodneme se s ním na předání ceny.

Všechny vaše vyhrané vouchery na pivo je možné uplatnit až do půlnoci 15. 11. 2021.
*v listopadu se vztahuje jen na klasický ležák Pilsner Urquell

Správné odpovědi na otázky, které jsme vám položili, najdete zde.


FAQ

O čem je akce Po Plzni za plzní? V čem hra spočívá?

Po celé Plzni budou rozestavěny CLV plochy s otázkami spojenými s Pilsner Urquell, na které budou účastníci hry odpovídat pomocí QR kódu. Za každou správnou odpověď získá nárok na ¼ piva zdarma v zapojených plzeňských podnicích. Je možné si vybrat vždy celé pivo, je proto potřeba odpovědět alespoň na 4 otázky správně. Každý, kdo správně odpoví na všechny otázky, bude zařazen do finálového slosování. Vítěz celé hry pak získá pivo na jeden rok zdarma.

Jaké podniky jsou do městské hry zapojeny?

Do hry budou zapojeny následující plzeňské podniky: U Salzmannů, Švejk Restaurant, Lokál pod divadlem, Sokolovna Bolevec, Plzeňka, Pivnice Sladovnická, Restaurace 12, The PUB a Tank Bar.

Proč dostanu za správnou odpověď jen ¼ piva?

Chceme účastníky hry motivovat k tomu, aby se o našem pivu dozvěděli co nejvíce a proto chceme, aby odpověděli na co nejvíce otázek. Na vítěze čeká lákavá odměna v podobě poukazu na pivo na rok zdarma.

Kolik otázek je po Plzni rozeseto?

Soutěžních otázek bude celkem 42. Každá ze zapojených hospod a restaurací bude mít také vlastní otázku zobrazenou na CLV uvnitř provozovny.

Proč si můžu vybrat jen 2 piva denně?

Jako odpovědný výrobce a prodejce alkoholu vycházíme z doporučené spotřeby piva, která je dvě piva na osobu a den.

Do kdy mohu uplatnit vyhraná piva? Musím je vypít jen během října?

V hospodách je možné uplatnit vygenerovaných voucher do 15. 11. 2021.

Hlavní cenou hry je pivo na rok zdarma let. O jaké množství se ve skutečnosti jedná?

Vítěz dostane poukaz na celkem 730 půllitrových plechovek Pilsner Urquell. Výpočet vychází z doporučené spotřeby piva, která je dvě piva na osobu a den.

Kde poukaz uplatním? Musím s tím do obchodu, nebo musím do pivovaru, nebo mi to přivezete domů?

Vítěze kontaktují zástupci brandu Pilsner Urquell individuálně nejpozději do 15. 11. 2021 a dohodnou se s ním na předání výhry.

Nepropagujete tím nezřízené pití alkoholu?

Plzeňský Prazdroj je odpovědný výrobce a prodejce alkoholu. Přihlásili jsme se k iniciativám, které propagují pouze odpovědnou konzumaci alkoholu (Beer,Wine and Spirits Producers, The Brewers of Europe, Etický kodex Českého svazu výrobců piva a sladoven). Zároveň máme svůj vlastní Kodex komerční komunikace, který na naše aktivity a reklamy klade výrazně vyšší požadavky než vyžaduje zákon. Cílem této hry není navýšení spotřeby piva, ale snaha pobavit jak obyvatele Plzně, tak její návštěvníky a seznámit je s některými fakty, které o pivu, jež šíří slávu města i české kultury po celém světě, možná netušili. Věříme, že tím přispějeme k ještě větší hrdosti občanů na své město i na plzeňský ležák.

Kdo se může stát celkovým vítězem a kdy se to dozví?

Každá osoba starší 18 let, která se do hry zapojí a odpoví správně na všechny otázky, bude zařazena do finálového slosování. Vítěz soutěže bude zveřejněn na webové stránce www.poplznizaplzni.cz 1. listopadu 2021.

Získá něco i 2. a 3. místo?

Ano, poukaz na posezení na Šalandě ve sklepích Plzeňského Prazdroje pro max. 15 osob a degustaci Pilsner Urquell nefitlrovaný po dobu 3 hod. Opět jen pro osoby starší 18 let.

Jak dlouho hra probíhá?

Hra začne 1. října a bude probíhat do 31. října 2021. Vítěze soutěže zveřejníme 1. listopadu 2021 na webových stránkách www.poplznizaplzni.cz.

Takže to musím běhat po celé Plzni, abych se dostal k těm jednotlivým otázkám? Nebo je pak najdu na stránce? Pokud musím běhat po celé Plzni, zjistím, kde ty další CLV jsou?

Všechny soutěžní otázky jsou uvedeny na CLV rozmístěné po centru Plzně. Mapa všech dostupných CLV bude k dispozici na webové stránce www.poplznizaplzni.cz.

Jak si mám vybrat ¼ piva zdarma?

Za každou správnou odpověď získá úspěšný účastník soutěže nárok na ¼ piva zdarma v zapojených podnicích. Je možné si vybrat vždy celé pivo, je proto potřeba odpovědět alespoň na 4 otázky správně.

Kolik celkem mohu zdarma získat piv?

Denně je možné získat maximálně dvě piva, celkově rozdáme 10 000 piv zdarma.

Když mi nebude 18, tak mi nepřijde autorizační SMS nebo mi to nedovolí se ani zaregistrovat?

Při registraci do aplikace je potřeba uvést rok narození, následně přijde uživateli autorizační SMS. Ověření, kdo si výhru vybere a zda už dosáhl plnoletosti, je na zodpovědnosti obsluhy v zapojených provozovnách.

Takže to platí jen na PU nebo i na jiné pivo v dané hospodě?

V zapojených provozovnách platí poukazy na Pilsner Urquell a na Pilsner Urquell nefiltrovaný, který bude na čepu k dispozici v rámci říjnového programu Volby sládků.

Proč se letos nebude konat Pilsner Fest?

Vždy pro nás byla nejdůležitější ochrana zdraví lidí a ani teď tomu není jinak. S ohledem na vývoj pandemie počátkem roku a nepředvídatelnou situaci pro podzimní měsíce jsme se rozhodli letošní ročník Pilsner Festu nepořádat a zpříjemnit příznivcům plzeňského ležáku měsíc říjen hrou Po Plzni za plzní, ve které získají ti nejlepší velmi atraktivní ceny. Více se o této akci dozvíte na www.poplznizaplzni.cz.

Proč se mohlo konat Léto v Prazdroji, ale Pilsner Fest ne?

Oblíbené čtvrteční koncerty na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj s názvem Léto v Prazdroji jsou svým rozsahem, účastí návštěvníků i náročností na přípravu mnohem menší, než tradiční akce Pilsner Fest. Proto jsme se rozhodli tento seriál akcí na nádvoří realizovat v souladu s aktuálními vládními opatřeními a byli jsme připraveni okamžitě reagovat, pokud by se pandemická situace zhoršila. U kapacity jednotlivých koncertů jsme se řídili aktuálně platnými nařízeními vlády, samozřejmě při dodržení veškerých hygienických opatření. I když se letos Pilsner Fest neuskuteční mohou si příznivci plzeňského ležáku zpříjemnit měsíc říjen hrou Po Plzni za plzní, ve které získají ti nejlepší velmi atraktivní ceny. Více se o této akci dozvíte na www.poplznizaplzni.cz.

Kontakt

V případě dotazů se na nás obracejte pomocí emailu app@poplznizaplzni.cz